קלפי אימון | קלפי טיפול | קלפי השראה | קלפי ריפוי

Art & Design by Limor Haim Matityahoo Affirmations and words by Naomi Shwartz Cohen (2)

32 קלפי טיפול והשראה 'לחישת הפרפרים'

קלפים דו צדדים

מסר מעורר מחשבה בכל צד

הקלפים ניתנים להתאמה אישית עם מיתוג בתוספת מחיר

מחיר רגיל 150 ש"ח

מבצע 100 ש"ח כולל משלוח ומע"מ

התשלום לקלפים מתבצע בביט לנעמי לטלפון: 054-4239090

הקלפים ניתנים להתאמה אישית בתוכן, בתמונות, במילים בשפה ובמיתוג לפי הצרכים שלך. להצעת מחיר צרי קשר עם נעמי בווצאפ 050-6579600

32 קלפי ריפוי דו צדדיים

פרפרים מלווים אותי מאז שסבתי, אשר נרצחה באושוויץ, אמרה לאמי, שכל פרפר שמגיע הוא נשמה, שבאה לומר 'שלום'. מאז שהוריי נפטרו פרפרים מגיעים למשפחה שלנו בדרך מופלאה.

המשפטים בקלפים מהווים חלק ממסע החיים שלי, אבל הם גם חלק ממסע החיים של כל הנשים שהיו בסדנאות שלי במשך השנים, הם קלפי השראה, קלפים עם ידע עתיק האצור בכל אחת ואחד מאיתנו, אם רק ניתן את החופש להתבונן ולא רק לראות את מה שסביבנו, את הדלת הבאה הנפתחת עבורנו, את היד המושטת לנו.

מה אומרות המשתתפות בסדנאות?

"כל אחת מצליחה לעלות עוד מדרגה או יותר בתחום בו הרגשנו את חוסר ההגשמה,או התקיעות שלנו, או אפילו להבין למה אנחנו עומדים על אותה מדרגה, אבל חשים סיפוק שאנחנו לא במצב של ירידה."

"נעמי מצליחה להוציא מאתנו את המיטב. יודעת איך לנווט את הקבוצה ,להשאר "בכביש המרכזי""

"יש לה את הכוחות הנסתרים לעזור לכל אחד אפילו אם הוא רחוק פיזית, גם מעבר לאוקיינוס. מעניקה לכולנו הרגשה של חברה, אחות אמא......"

What an experience! Naomi provided us ladies an experience that is warm, interesting, challenging, thought provoking, friendly and tasty -all in one evening. The gatherings are on a variety of subjects and our leader (Neomi) is always well prepared, knowledgeable and fascinating. It is a privilege to be part of this amazing group for we are all better because of it.

"נעמי מעלה את רמת המוטיבציה להשתתף ולהיות חלק מהשיח כמו כן נותנת לכל אחד מהקבוצה ייעוץ שזקוק לו וכל זה בחן בסבלנות ובעדינות שמאפיינת אותה.
נעמי גם נותנת ייעוץ ועזרה בדרך הוליסטית, טיפול בתטה הילינג ורייקי"

קלפי אימון / קלפי טיפול / קלפי השראה

הספר 'ממשותם של החיים'

סדנת 'במעלה המדרגות

מי אני?

שמי נעמי שוורץ כהן (וינשטיין)

אני הייתי שם. בשיא הקריירה, בשיא האושר המשפחתי והזוגי, כשאני אמא לארבעה ילדים וסבתא ל2 נכדים (מאז נולדו עוד שבעה) ,הגיע רגע הנפילה, ההבנה ששום דבר בחיי לא יהיה כמו שהיה.
ברגע אחד הרגשתי שאני נופלת לתוך תהום עמוק בים, חושך סביב, הגלים מתנפצים עליי בתוך סחרחרה . אף קרן אור לא הפציעה, גם לא בסדק.

לאט לאט, עם עזרה מקצועית ועזרה של משפחתי וחברות ,הצלחתי לצוף, לנשום אויר, לראות קרני שמש מאירות ושוב טבעתי ושוב יד הושיטה לי עזרה ואז כמטה קסם השמש האירה בי את חומה ואת הזכרון לטוב. למדתי וקראתי מכל מי שיכול היה להושיט לי יד בארץ ובחו״ל, לקחתי טיפול פסיכולוגי, רייקי, תטא הילינג, אירידיולוגיה, מטוטלת ,השתתפתי בקורס ניסים, דהרתי בשבילי מלכת המדבר, הכרתי חברות נפלאות לחיים, כתבתי ובעיקר התחלתי להשמיע את קולי.

ואז.. התובנות החלו להגיע, ברגעים קטנים של קסם עוד אחד ועוד אחד.

בקריירה שלי כאדריכלית עסקית, הבנתי שגם בתכנון האדריכלי, הידע שרכשתי בתחום הרוחני והרגשי עזרו לי בתקשורת שנוצרה מול מנהלי חברות, כמו גם עם העובד הכי זוטר. הבנתי שהם מרגישים במשרדים ובמפעלים שתכננתי, תחושה של בית, הם יודעים שיש מי שקשוב תמיד לצרכים האישיים שלהם ולצרכי החברה.

בתוך העיסוק הזה שמילא את כולי התנדבתי במרכז לנפגעות תקיפה מינית 'השרון' במשך 11 שנה במהלכו עזרתי לנשים וגברים בעיקר בהקשבה בקו הלילה. הבנתי, שכדי לעזור מקצועית אני חייבת ללמוד. זהו תחום רגיש העוסק בדיני נפשות ממש.

רקע מקצועי

למדתי הנחיית קבוצות במגמה אינטגרטיבית בוינגייט יחד עם 11 נשים מופלאות, ומאז הנחתי בארץ סדנאות רבות של 5-8 מפגשים וגם סופי שבוע שהתקיימו בביתי בגולן.

לפני כ-6 שנים החלטתי לעשות עוד שינוי של אומץ כדי להיות יותר ליד ילדיי ונכדיי ועברתי לארה״ב. אני מנחה קבוצת נשים - אנחנו נפגשות כבר 3 שנים במפגשים שהחלו כקבוצת לימוד כבית מדרש חילוני והמשיכו במפגשים מהתחום בו למדתי ועסקתי בארץ.

מה שהנחה אותי מאז:
דלת נסגרת והרבה דלתות נפתחות אבל מה שחשוב זה הידיעה שלחלומות אין "פג תוקף", להסתכל סביב ולראות את הדלת שנפתחת ולא לפספס אף שביל שהדלת פותחת אליה. כך פתחתי לעצמי הזדמנויות רבות וכך גם נולד הספר ״ממשותם של החיים״ שעל שמו המיוחד, ואיך כתבתי אותו אספר במפגשים..